Zawartość strony wymaga instalacji nowego Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

O MonitGroup

Jesteśmy Grupą ludzi działających w sektorze prawa i windykacji należności od 2002 roku. W przeciągu tych lat widzieliśmy wiele, doświadczyliśmy jeszcze więcej, a co najważniejsze osiągnęliśmy bardzo dużo. Dlatego też, niewiele nas zaskoczy a jeszcze mniej przeszkodzi w realizacji zamierzonego celu.

 

Siłą MONITGROUP jest młoda i dynamiczna ale zarazem wykwalifikowana i doświadczona kadra, korzystająca z nowoczesnych technik i wypracowanych metod windykacji należności, aby służyć Państwu profesjonalną pomocą prawną, dyspozycyjnością i pełnym zaangażowaniem.

 

Naszymi atutami są bogata wiedza prawnicza i doskonała orientacja w obowiązujących przepisach prawnych, zaangażowanie w realizowane projekty, nowatorstwo stosowanych rozwiązań oraz bardzo dobra organizacja pracy. Podejmując działania na rzecz Klienta oferujemy również elastyczne i niekonwencjonalne podejście do konstrukcji prawnych, dostosowując sposób i zakres świadczonych usług do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

Największą rekomendacją jest dla nas Państwa zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa a najwyższą nagrodą – zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie. Dlatego też zapewniamy, że nie zaprzestaniemy w dążeniu do sprostania wciąż rosnącym oczekiwaniom rynku i zasłużenia sobie na zaszczytne miano Waszego opiekuna prawnego.

 

Pobierz formularz zlecenia windykacji należności:

 

 

pobierz formularz

Produkty i usługi

 

Monitoring należności

to pierwszy etap procesu zarządzania wierzytelnościami...

Windykacja polubowna

to usługa, w ramach której dochodzimy dla Klientówi...

Postępowanie sądowe

ma miejsce gdy postawa dłużnika lub jego kondycja...

Postępowanie egzekucyjne

ma na celu ostateczne odzyskanie należności...

Obrót wierzytelnościami

to program zarządzania należnościami...